
Книга з наліпками УЛА Космос 3D пазл конструктор
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4820206650481
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3D пазл-конструктор «Космос» - відмінний спосіб для проведення дитячого дозвілля. Усередині міститься 3D-модель і наклейки. Картонна модель легко складається. Разом з 3D пазлом-конструктором дитина потренується дрібну моторику пальчиків, розвине творчі здібності.
Картонний конструктор купити можна всім дітям, якщо їм вже виповнилося 3 роки. У пазлі є дрібні деталі, які небажані для ігор з малюками. Готовий конструктор прикрасить будь-яку дитячу кімнату.
Книга з наліпками УЛА Космос 3D пазл конструктор видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4820206650481 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | 3D пазл-конструктор «Космос» - відмінний спосіб для проведення дитячого дозвілля. Усередині міститься 3D-модель і наклей |
| Серия | 3D книжка-конструктор |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20×28 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 58 ₴


