
Одягни модницю УЛА На праздник
56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4820206650931
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одягни модницю – На праздник.
Завдяки цьому виданню кожна дівчинка зможе власноруч створити модний ляльковий гардероб для різних свят, а також розфарбувати одяг модниці за зразком чи на власний смак і прикрасити тематичні фони яскравими наліпками.
У процесі гри ляльку можна вийняти і встановити на кріплення, вирізати та підібрати їй убрання.
Серія допоможе урізноманітнити дозвілля дитини, а також розвинути терпіння, посидючість, акуратність і творче мислення.
Одягни модницю УЛА На праздник видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4820206650931 |
| Вес | 90 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Одягни модницю – На праздник.Завдяки цьому виданню кожна дівчинка зможе власноруч створити модний ляльковий гардероб для |
| Серия | Одягни модницю |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴


