
112 навчальних наліпок УЛА Вчимо англійські літери
21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177576357
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
112 навчальних наліпок – Вчимо англійські літери.
Серія "112 навчальних наліпок" допоможе вашій дитині швидко та легко запам’ятати літери українського й англійського алфавітів, вивчити цифри, потренуватися лічити, розв’язувати прості приклади, порівнювати в межах 10, а також читати по складах.
Яскраві наліпки та тематичні малюнки не дадуть нудьгувати, а цікава форма роботи перетворить навчання на гру.
112 навчальних наліпок УЛА Вчимо англійські літери видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177576357 |
| Вес | 40 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Изучение языка | Украинский |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 4 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю.О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | 112 навчальних наліпок – Вчимо англійські літери.Серія "112 навчальних наліпок" допоможе вашій дитині швидко та легко за |
| Серия | 112 навчальних наліпок |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴


