
Лабіринтики УЛА Пригоди Пушинки 3+
36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662849479
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лабіринтики – Пригоди Пушинки 3+.
Пушинка запрошує дітей на пошуки пригод! Разом з нею вони допомагатимуть матусі на кухні, ласуватимуть величезним тортом, наповнятимуть скриньку з прикрасами, шукаючи правильний шлях у кожному лабіринті.
Яскраві малюнки, великі наліпки та цікаві завдання допоможуть малюкам розвинути увагу, логічне мислення, фантазію та дрібну моторику пальців рук.
Лабіринтики УЛА Пригоди Пушинки 3+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662849479 |
| Вес | 70 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю.О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Лабіринтики – Пригоди Пушинки 3+.Пушинка запрошує дітей на пошуки пригод! Разом з нею вони допомагатимуть матусі на кухн |
| Серия | Лабіринтики |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴


