
Віршики-загадки УЛА Упізнай малюка
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848939
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Віршики-загадки – Упізнай малюка.
Бажаєте познайомити малюка з тваринами та їхніми дитинчатами так, щоб це було цікаво та весело? Тоді книжка «Упізнай малюка» – неймовірна знахідка! У ній ви знайдете і зрозумілі віршики-загадки, і великі наліпки-відгадки, і яскраві панорамні картинки, які буде цікаво розглядати та досліджувати.
Видання розширить дитячий кругозір, допоможе розвинути дрібну моторику пальців рук, а також образне мислення й уяву.
Віршики-загадки УЛА Упізнай малюка видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848939 |
| Вес | 80 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Віршики-загадки – Упізнай малюка.Бажаєте познайомити малюка з тваринами та їхніми дитинчатами так, щоб це було цікаво та |
| Серия | Віршики-загадки |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


