
Книга великими наліпками для малят УЛА Стрімкий літачок
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848823
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Великі наліпки для малят – Стрімкий літачок.
У цьому виданні дитина познайомиться з транспортними засобами й корисною технікою та дізнається цікаві факти про них, повправляється в лічбі й читанні, наведе та розфарбує окремі предмети на малюнках, навчиться правильно визначати колір, форму й розмір, виконає розвивальні завдання, а також потренує увагу та дрібну моторику.
Книга великими наліпками для малят УЛА Стрімкий літачок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848823 |
| Вес | 95 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Великі наліпки для малят – Стрімкий літачок.У цьому виданні дитина познайомиться з транспортними засобами й корисною тех |
| Серия | Великі наліпки для малят |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


