
Наліпки-майструвалки УЛА Гаєчки й кнопочки
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848878
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки-майструвалки – Гаєчки й кнопочки.
Видання містить 176 наліпок – різнокольорових гаєчок і кнопочок. Дитина має доповнити за їхньою допомогою картинки: вклеїти їх у порожні кружечки за зразком. Колір контура наліпок послугує малюкові підказкою.
Робота із цією книжкою сприятиме розвитку в дитини уваги та логіки, дрібної моторики та координації рухів руки, акуратності й творчого мислення.
Наліпки-майструвалки УЛА Гаєчки й кнопочки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848878 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 10 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Наліпки-майструвалки – Гаєчки й кнопочки.Видання містить 176 наліпок – різнокольорових гаєчок і кнопочок. Дитина має доп |
| Серия | Наліпки-майструвалки |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×22,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴


