
Маленький розумник УЛА Учимо букви 3+
110 ₴
- В наличии
- Код: 9789662849905
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маленький розумник – Учимо букви. 3+.
Ця книжка познайомить вашого малюка з буквами українського алфавіту, навчить вимовляти їх і легко впізнавати. Віршики, цікаві завдання та велика кількість наліпок зроблять процес знайомства з українською абеткою цікавим і захопливим.
Видання призначене для спільної роботи батьків з дітьми віком від трьох років.
Маленький розумник УЛА Учимо букви 3+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662849905 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 60 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Маленький розумник – Учимо букви. 3+.Ця книжка познайомить вашого малюка з буквами українського алфавіту, навчить вимовл |
| Серия | Маленький розумник |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


