
Панорамка-фантазія УЛА Море
36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846300
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Панорамка-фантазія – Море.
Ця книжка познайомить малюків з морськими мешканцями й підводними просторами, допоможе розвинути творче мислення, фантазію та кмітливість дитини, а також покращить дрібну моторику пальців рук, що сприятиме вдосконаленню мовлення.
Видання призначене для маленьких мрійників, адже за допомогою багаторазових наліпок і великих тематичних ілюстрацій дитина зможе створити власний неповторний світ. Кумедні малюнки й зручний формат неодмінно сподобаються малюкам і наповнять їхнє дозвілля неймовірними враженнями!
Панорамка-фантазія УЛА Море видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846300 |
| Вес | 60 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 6 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Панорамка-фантазія – Море.Ця книжка познайомить малюків з морськими мешканцями й підводними просторами, допоможе розвину |
| Серия | Панорамка-фантазія |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴


