
Грай-наліпляй УЛА Техніка
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662849745
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Грай-наліпляй – Техніка.
Разом із книжкою «Техніка» дитина порине у світ техніки й зможе доповнити ілюстрації на кожній сторінці потрібними деталями за зразком. Тематичний віршик та запитання урізноманітнять творчу роботу малюка, допоможуть розвинути мислення та поповнити словниковий запас.
Видання сприятиме тренуванню уваги та дрібної моторики пальців рук.
Грай-наліпляй УЛА Техніка видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662849745 |
| Вес | 43 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 6 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Грай-наліпляй – Техніка.Разом із книжкою «Техніка» дитина порине у світ техніки й зможе доповнити ілюстрації на кожній с |
| Серия | Грай-наліпляй |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴


