
Збери мозаїку УЛА Песик
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662849868
- +380 (66) 292-54-64
Збери мозаїку – Песик.
Видання «Песик» із серії «Збери мозаїку» допоможе дітям весело, творчо та з користю провести час! У книжці 660 наліпок-квадратиків, за допомогою яких можна зібрати 9 різних об’єктів за підказками. Для цього малечі потрібно зіставити зображення фруктів на схемі з кольорами наліпок, вибрати потрібні наліпки та наклеїти їх у відповідні місця. Зібравши мозаїки, дитина креативно доповнить картинки, навівши по пунктиру та розфарбувавши окремі елементи.
Готові мозаїки стануть чудовим подарунком для рідних і друзів або яскравою прикрасою кімнати.
Робота з книжкою допоможе дитині розвинути творчі здібності, дрібну моторику, посидючість, увагу й акуратність.
Збери мозаїку УЛА Песик видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662849868 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цибань І. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Збери мозаїку – Песик.Видання «Песик» із серії «Збери мозаїку» допоможе дітям весело, творчо та з користю провести час |
| Серия | Збери мозаїку |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Язык | українська |
- Цена: 55 ₴


