
Перші уроки письма УЛА Спіральки та зигзаги 3+
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175440025
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перші уроки письма – Спіральки та зигзаги 3+.
Це видання допоможе дитині швидко й легко пробудити та підтримати інтерес до письма, адже створене з урахуванням психології дитини.
Прописи складаються із захопливих історій про пригоди тварин, які потрібно доповнити графічними візерунками, фігурами й наліпками, а також навести по пунктиру та розфарбувати окремі предмети. Таким чином малюк стане активним учасником цікавої гри, захопливих пригод і неймовірних подорожей, а також розвине графічні навички, мислення та мовлення.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми від трьох років.
Перші уроки письма УЛА Спіральки та зигзаги 3+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440025 |
| Вес | 70 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение письму |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цибань І. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Перші уроки письма – Спіральки та зигзаги 3+.Це видання допоможе дитині швидко й легко пробудити та підтримати інтерес д |
| Серия | Лабіринтики |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×28 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


