
Творча майстерня з наліпками УЛА Тукан і його друзі
44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440087
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Творча майстерня з наліпками — Тукан і його друзі. УЛА.
Ця книжка познайомить дитину з екзотичними мешканцями, навчить наводити об’єкти по пунктиру, штрихувати та малювати по клітинках.
Малюк матиме можливість пройти захопливий лабіринт у вигляді слона, а також вирізати рамочку для фото та змайструвати фігури тварин у форматі 2D.
Яскраві ілюстрації та наліпки зроблять роботу більш цікавою.
Видання допоможе покращити пам’ять, розвинути увагу й мислення, а також підготувати руку до письма.
Творча майстерня з наліпками УЛА Тукан і його друзі видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440087 |
| Вес | 78 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Творча майстерня з наліпками — Тукан і його друзі. УЛА.Ця книжка познайомить дитину з екзотичними мешканцями, навчить на |
| Серия | Розвиваючі книги |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴


