
Новорічний лист бажань УЛА Блакитний 64 великі наліпки
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440407
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новорічний лист бажань Блакитний 64 великі наліпки.
Створіть лист бажань разом зі своєю дитиною — і переконайтесь, що мрії здійснюються!
Новорічний лист бажань УЛА Блакитний 64 великі наліпки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440407 |
| Вес | 60 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Новорічний лист бажань Блакитний 64 великі наліпки.Новорічні свята — найкращий час для бажань і планів на майбутнє! А но |
| Серия | Новорічний лист бажань |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Формат, розмір | 20,5×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴


