
Скринька різдвяних пригод УЛА Ялинкові прикраси
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440261
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ні для кого не секрет, що всі малюки дуже люблять новорічні свята. Саме цей час радує всіх навкруги, бо сповнений дивами та неймовірними враженнями.
Підтримайте чарівну атмосферу гарним подарунком у вигляді незвичайної книжки-скриньки «Ялинкові прикраси». З перших сторінок маленькі читачі поринуть у казковий світ святкового оздоблення, різнобарвних гірлянд і мерехтливих вогників, який дитина доповнить наліпками. Виконуючи різноманітні завдання, малюк розвине фантазію, мислення, мовленнєві уміння та дрібну моторику пальців рук.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Скринька різдвяних пригод УЛА Ялинкові прикраси видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440261 |
| Год издания | 2021 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю. О |
| Вес | 117 г |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльный |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Краткое описание | Ні для кого не секрет, що всі малюки дуже люблять новорічні свята. Саме цей час радує всіх навкруги, бо сповнений дивами |
| Серия | Скринька різдвяних пригод |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20×28 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


