
Маленький декоратор УЛА У дитячому садку 85 наліпок
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440681
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маленький декоратор — У дитячому садку 85 наліпок
Разом із цією книжкою дитина відчує себе справжнім декоратором і зможе за допомогою наліпок втілити в життя своє бачення дизайну дитячого садочка.
На сторінках книжки малюк облаштує майданчик, розвісить наліпки тваринок на шафи в роздягальні, розставить меблі в їдальні й актовому залі, розмістить подушки в спальні та приладдя в басейні, задекорує кімнату творчості й живий куточок, оздобить усе квітами та дитячими іграшками.
Маленький декоратор УЛА У дитячому садку 85 наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440681 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Маленький декоратор — У дитячому садку 85 наліпокРазом із цією книжкою дитина відчує себе справжнім декоратором і зможе |
| Серия | Маленький декоратор |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 58 ₴


