
Маленький декоратор УЛА У супермаркеті 90 наліпок
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440698
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маленький декоратор —У супермаркеті 90 наліпок
Разом із цією книжкою дитина відчує себе справжнім декоратором і зможе за допомогою наліпок втілити в життя своє бачення дизайну супермаркету.
На сторінках книжки малюк розставить ящики з яскравими овочами та фруктами, розмістить у холодильниках різноманітні ковбаси та сири, розкладе по полицях запашний хліб, задекорує вітрини з одягом і валізами, оздобить на свій смак відділ із солодощами й іграшками, облаштує зону відпочинку для дорослих і дітей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 8 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 9786175440698 |
| Состояние | Новое |
| Вес | 100 г |
| Формат | |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 220 мм |
| Основные | |
| Год издания | 2021 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Возраст | 3+ |
| Серия | Маленький декоратор |
| Автор | Сіліч С. О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Видавництво | Ула |
| Краткое описание | Маленький декоратор —У супермаркеті 90 наліпокРазом із цією книжкою дитина відчує себе справжнім декоратором і зможе за |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 58 ₴




