
Водні розмальовки УЛА Транспорт і техніка з наліпками
48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440544
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Водні розмальовки з наліпками. Транспорт і техніка.
Оригінальні розмальовки з великими картинками й товстими кольоровими контурами неодмінно сподобаються малюкам, адже щоб розфарбувати різний транспорт і техніку, не знадобляться ні олівці, ні фарби. Потрібно лише змочити пензлик водою, провести ним по картинці — і вона вмить стане кольоровою! Усі сторінки з перфорацією, тому дитина зможе легко вийняти малюнки із книжки й подарувати рідним чи друзям або ж влаштувати справжню художню виставку. Приємним бонусом буде набір великих кольорових наліпок, якими можна прикрасити будь-що.Видання подарує дитині захопливе дозвілля й радість від творчості!
Водні розмальовки УЛА Транспорт і техніка з наліпками видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Использование | Одноразовое |
| Материал | Бумага |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Водная раскраска |
| ISBN | 9786175440544 |
| Количество страниц | 12 |
| Формат | |
| Длина | 22 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Водні розмальовки з наліпками. Транспорт і техніка.Оригінальні розмальовки з великими картинками й товстими кольоровими |
| Серия | Водні розмальовки з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 24×22 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 48 ₴


