
Книга Енциклопедія для малюків у казках Найкраще ПЕТ Моя перша книжка
335 ₴
- В наличии
- Код: 9789669253316
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Енциклопедія для малюків у казках. Найкраще. Серія Моя перша книжка.
Ми знаємо, що у малечі тисячі запитань до нас, дорослих. Чому йде дощ? Чому коник-стрибунець зелений? Звідки береться веселка? Відповіді на них заховані у товстих наукових книгах. Як прочитати їх усі? Добре, що у нас є спеціальні книжки для вас, любі чомусики!
У цій «Енциклопедії для малюків у казках» зібрано найкращі історії з дорослих книжок.
Ви дізнаєтеся багато секретів про Сонце та зорі, явища природи та людські винаходи, тварин, представників різних професій. А також ми нагадаємо вам важливі правила безпечної поведінки.
Навчайтеся з нами! Зростайте з нами!
Книга Енциклопедія для малюків у казках Найкраще ПЕТ Моя перша книжка видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669253316 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 160 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Цвет | Зелёный |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ульєва О |
| Вес | 680 г |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 2+ |
| Краткое описание | Енциклопедія для малюків у казках. Найкраще. Серія Моя перша книжка.Ми знаємо, що у малечі тисячі запитань до нас, дорос |
| Серия | Моя перша книжка |
| Тип | енциклопедія |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 205х270 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 335 ₴


