
Книга Світ тварин Енциклопедія для малюків у казках ПЕТ Моя перша книжка
265 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-925-314-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світ тварин. Енциклопедія для малюків у казках. Серія Моя перша книжка.
Куди жук-скарабей котить свої кульки? Чому коали плачуть, наче діти? Як єхидна перетворюється на їжака? Відповіді на ці запитання і ще багато-багато цікавого ви знайдете в найзахопливішій енциклопедії про світ тварин!
Усе, чого ви не знали, усе, про що ви хотіли дізнатися, усе, про що ви навіть не підозрювали!
У книжці зібрано десятки дивовижних відкриттів! Сотні фактів!
Тож ласкаво просимо в захопливий світ тварин!
Книга Світ тварин Енциклопедія для малюків у казках ПЕТ Моя перша книжка видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669253309 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2021 |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 112 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ульєва О |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Світ тварин. Енциклопедія для малюків у казках. Серія Моя перша книжка.Куди жук-скарабей котить свої кульки? Чому коали |
| Серия | Моя перша книжка |
| Тип | енциклопедія |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 265 ₴


