
Книга Добрі справи Дитячий етикет у казках ПЕТ
225 ₴
- В наличии
- Код: 9789669253330
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Добрі справи.Дитячий етикет у казках
«Добрі справи» - це яскрава, барвиста книжка з добрими й повчальними казками, які допоможуть малюкові вирости ввічливим та вихованим.
Книжка навчить основ доброти, а милі герої дадуть приклади дружелюбності, чесності, чуйності, щедрості, совісності, шляхетності й любові.
Книга Добрі справи Дитячий етикет у казках ПЕТ видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669253330 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 64 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ульєва О |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 2+ |
| Краткое описание | Добрі справи.Дитячий етикет у казках«Добрі справи» - це яскрава, барвиста книжка з добрими й повчальними казками, які до |
| Серия | Дитячий етикет у казках |
| Тип | енциклопедія |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 210х265 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴


