
Книга Енциклопедія про любов та дружбу Казки для малечі ПЕТ Моя перша книжка
205 ₴
- В наличии
- Код: 9789669252661
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Енциклопедія про любов та дружбу. Казки для малечі. Серія Моя перша книжка.
Ви тримаєте в руках не просто книгу, а посібник, який допоможе вам розповісти малюкові про те, що таке любові дружба. Виявляти любов, дарувати любов, оточувати любов’ю – усьому цьому потрібно вчитися з малих років.
Казки про звірят, вірші й завдання допоможуть малюкові зрозуміти значення слів "любов" і "дружба".
Вони розкажуть, як піклуватися про близьких, як будувати стосунки з рідними й однолітками, як стати чуйним і турботливим сином або дочкою, братом або сестрою, другом або подругою,як любити природу, братів наших менших і весь світ.
Книга Енциклопедія про любов та дружбу Казки для малечі ПЕТ Моя перша книжка видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669252661 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 80 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ульєва О |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 2+ |
| Краткое описание | Енциклопедія про любов та дружбу. Казки для малечі. Серія Моя перша книжка.Ви тримаєте в руках не просто книгу, а посібн |
| Серия | Моя перша книжка |
| Тип | енциклопедія |
| Тип бумаги | крейдована, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 195х255 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 205 ₴


