
Книга Моя сім’я Енциклопедія для малюків у казках ПЕТ Моя перша книжка
175 ₴
- В наличии
- Код: 9789669252494
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моя сім’я Енциклопедія для малюків у казках. Серія Моя перша книжка.
Щоб сім’я була міцною, а дитина росла в атмосфері любові та щастя,прочитайте ій ці казки.
Малюк зрозуміє, навіщо потрібні рідні, як важливо цінувати тих, хто поруч, як добре, коли всі разом, і як спілкуватися, щоб усі були в злагоді.
Крім корисних казок, дітей чекають запитання і завдіння, які можна виконувати разом, що створить затишну й радісну атмосферу в сім’ї
Книга Моя сім’я Енциклопедія для малюків у казках ПЕТ Моя перша книжка видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669252494 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 64 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ульєва О |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 2+ |
| Краткое описание | Моя сім’я Енциклопедія для малюків у казках. Серія Моя перша книжка.Щоб сім’я була міцною, а дитина росла в атмосфері лю |
| Серия | Моя перша книжка |
| Тип | енциклопедія |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 200x260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 175 ₴


