
Книга Інтерактивна енциклопедія для малюків у казках ПЕТ Моя перша книжка з наліпками
165 ₴
- В наличии
- Код: 9789669251640
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інтерактивна енциклопедія для малюків у казках. Серія Моя перша книжка. +наліпки
Чому трава зелена та як риби дихають під водою? Ця книга допоможе в зрозумілій формі відповісти на непрості запитання маленького чомусика.
Олена Ульєва , досвідчений педагог і автор безлічі посібників для дитячого розвитку , впевнена: найкращій спосіб донести до малюка складну інформацію -це розповісти казку.
Такий формат захоплюючий і, головне- близькій дитині. У цьому виданні кожна казка супроводжується завданням , виконавши яке дитина закріпить отримані знання. Різноманітній формат передбачає завдання з наліпками, розмальовками, логічними задачками.
- Робота з цією книжкою допоможе комплексно розвинути творчі й пізнавальні здібності малюка.
Книга Інтерактивна енциклопедія для малюків у казках ПЕТ Моя перша книжка з наліпками видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669251640 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 64 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Цвет | Зелёный |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ульєва О |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Інтерактивна енциклопедія для малюків у казках. Серія Моя перша книжка. +наліпкиЧому трава зелена та як риби дихають під |
| Серия | Моя перша книжка |
| Тип | енциклопедія |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200x260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴


