
Книга Обережні Казки ПЕТ Правила безпеки
250 ₴
- В наличии
- Код: 9789669253569
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Обережні Казки. Серія Правила безпеки.
Обережні казки-це збірка казок про правила безпеки,в яких добрі герої на прикладі своїхвчинків покажуть,як треба поводитися,а також забезпечать прекрасний настрій.
До збірки увійшли казки, що розповідають про найважливіші правила безпеки:поводження вдома та на вулиці, правильне користування вогнем, поведінка в транспорті й на дорозі, особиста безпека.
Книга Обережні Казки ПЕТ Правила безпеки видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669253569 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2022 |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 96 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ульєва О |
| Вес | 400 г |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Обережні Казки. Серія Правила безпеки.Обережні казки-це збірка казок про правила безпеки,в яких добрі герої на прикладі |
| Серия | Правила безпеки |
| Тип | енциклопедія |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 195х255 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


