
Книга Чарівний відпочинок єнотика Германа ПЕТ
230 ₴
- В наличии
- Код: 9789669254047
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чарівний відпочинок єнотика Германа
Пригоди дотепного єнотика Германа розпочалися ще в аеропорту-він разом із батьками подорожував до Червоного моря на відпочинок. Скільки ж усього чудового трапилось із ни-він зустрів доброго чупакабру, вчену пані Сороку, восьминоа, що охороняв давні-предавні скарби. Навіть про себе він дізнався дещо цікавезне.
А от про що саме дізнався Герман, як переміг страшну тигрову акулу і чому мріє повернутися до теплого Червоного моря, ви дізнаєтесь із чудової книжки, яку зараз тримаєте в руках.Тож уперед,до пригод разом із Германом та його друзями.
Книга Чарівний відпочинок єнотика Германа ПЕТ видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669254047 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2022 |
| Жанр | Приключения |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 64 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Волошин Сергей |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Чарівний відпочинок єнотика ГерманаПригоди дотепного єнотика Германа розпочалися ще в аеропорту-він разом із батьками по |
| Серия | Моя перша книжка |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 265х205 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 230 ₴


