
Святкові аплікації УЛА Зимові розваги Збери пазл з наліпок
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175441503
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Святкові аплікації — Зимові розваги
Із серією «Святкові аплікації» дитина зможе влаштувати вдома справжню різдвяну майстерню, адже за допомогою ножиць й елементів-наліпок можна зібрати в родинному колі яскраві пазли-аплікації на веселу зимову тематику. Користуючись покроковою інструкцією, малюк створить неповторні маленькі шедеври, що подарують святковий настрій.
Видання серії допоможуть дитині розвинути дрібну моторику, логіку, уяву й творчі здібності, а також повправлятися в лічбі, опанувати навички письма й малювання й удосконалити свої вміння у роботі з ножицями.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441503 |
| Вес | 55 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2022 |
| Тип | Книга з наліпками |
| Возраст | 3+ |
| Серия | Святкові аплікації |
| Автор | Цибань І. О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×16 см |
| Видавництво | Ула |
| Краткое описание | Святкові аплікації — Зимові розвагиІз серією «Святкові аплікації» дитина зможе влаштувати вдома справжню різдвяну майсте |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴



