
Святкуємо. Пишемо. Граємо УЛА Пальчикові прописи 3+ з наліпками
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175441459
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Святкуємо. Пишемо. Граємо — Пальчикові прописи. 3+
Ця книжка стане гарним помічником для малюка під час розвитку дрібної моторики пальців рук, адже малюнки на святкову новорічну тематику підібрані з урахуванням віку дитини. На кожній сторінці потрібно домалювати пальчиком елементи, яких бракує, і наклеїти наліпки. Книжка спрямована на підготовку руки до письма, покращання мовленнєвих здібностей, уяви й уваги, а також на виховання врівноваженості й посидючості.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від трьох років.
Святкуємо. Пишемо. Граємо УЛА Пальчикові прописи 3+ з наліпками видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441459 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цибань І. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Святкуємо. Пишемо. Граємо — Пальчикові прописи. 3+Ця книжка стане гарним помічником для малюка під час розвитку дрібної |
| Серия | Святкуємо. Пишемо. Граємо |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


