
Знайди! Прочитай! Полічи! УЛА Захоплива експедиція 42 наліпки
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175441367
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Знайди! Прочитай! Полічи! — Захоплива експедиція
На сторінках книжки «Захоплива експедиція» дитина зможе помандрувати різними куточками світу, споглядаючи його красу. У виданні на маленького дослідника чекають цікаві завдання, для виконання яких потрібно бути уважним і спостережливим. Малюк матиме змогу пошукати різні предмети, почитати, полічити, наклеїти наліпки й дізнатися безліч цікавих пізнавальних фактів. Книжка допоможе дитині розширити кругозір і словниковий запас, покращити навички читання та лічби, потренувати увагу й пам’ять.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Знайди! Прочитай! Полічи! УЛА Захоплива експедиція 42 наліпки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441367 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2023 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Краткое описание | Знайди! Прочитай! Полічи! — Захоплива експедиціяНа сторінках книжки «Захоплива експедиція» дитина зможе помандрувати різ |
| Серия | Знайди! Прочитай! Полічи |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


