
Енциклопедія добрих справ ПЕТ Казки для малюків
205 ₴
- В наличии
- Код: 9789669251558
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Енциклопедія добрих справ. Казки для малюків
Кожен із вас хоче,щоб ваш малюк виріс добрим,турботливим та уважним. Але доброта не з’являється сама собою . Ії треба виховувати.Як?-запитаєти ви . Гарними прикладами,віршами,казками. Тільки якщо ми покажемо дитині взірець гідної поведінки, то й вона чинитиме так само.Енциклопедія добрих справ навчить малюка,як поводитися в будь-якій ситуації, як стати доброю,турботливоє та уважною людиною.
Енциклопедія добрих справ ПЕТ Казки для малюків видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669251558 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2020 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 80 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ульєва О |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Енциклопедія добрих справ. Казки для малюків Кожен із вас хоче,щоб ваш малюк виріс добрим,турботливим та уважним. Але д |
| Серия | Казки для малюків |
| Тип | енциклопедія |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 205 ₴


