
Порівняй і наклей УЛА Динозаврики 78 наліпок
34 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175441725
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Порівняй і наклей — Динозаврики
Книжка «Динозаврики» з яскравими ілюстраціями серії «Порівняй і наклей» — це захоплива розвивальна гра, що познайомить малят з неймовірними динозаврами!
Вправи на знаходження відмінностей сприятимуть розвитку уваги, пам’яті, мислення, вміння зіставляти й порівнювати.
Видання буде корисним для розвитку дітей дошкільного віку, а яскраві наліпки допоможуть зробити заняття значно цікавішими.
Порівняй і наклей УЛА Динозаврики 78 наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441725 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 6 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Собчук О. С |
| Видавництво | Ула |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Порівняй і наклей — ДинозаврикиКнижка «Динозаврики» з яскравими ілюстраціями серії «Порівняй і наклей» — це захоплива ро |
| Серия | Порівняй і наклей |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×16 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 34 ₴


