
Картинки з мозаїки: Збираю ферму
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845419
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Друзі, поспішаємо порадувати вашу малечу новою яскравою серією "КАРТИНКИ З МОЗАЇКИ"!
Картинки з мозаїки "Збираю ферму" не залишить байдужим жодного малюка, адже містить великі яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок, якими дитина зможе прикрасити сторінки на свій смак. Працюючи з книгою, малюк пригадає, які бувають свята, познайомиться з дикими та свійськими тваринами, а також розвине дрібну моторику, творчі здібності, фантазію та акуратність.
Картинки з мозаїки: Збираю ферму видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845419 |
| Вес | 120 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3-5 років |
| Краткое описание | Друзі, поспішаємо порадувати вашу малечу новою яскравою серією "КАРТИНКИ З МОЗАЇКИ"!Картинки з мозаїки "Збираю ферму" не |
| Серия | Картинки з мозаїки |
| Формат, розмір | 20×28 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


