
Нова школа Комплексний тренажер АССА Готуємо руку до письма 4+
85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177670635
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нова школа Комплексний тренажер АССА Готуємо руку до письма 4+.
«Готуємо руку до письма» — це комплексний тренажер, усе необхідне в одній книзі. У посібнику є малюнки для обведення і розфарбовування кольоровими олівцями та контури для штрихування, вправи для написання елементів на аркуші у клітинку або лінійку за поданим зразком. Ігровий сюжет та вірші захоплюють дитину, а пальчикова гімнастика допоможе зміцнити ще слабкі в такому віці м’язи кисті малюка та надасть їм злагодженості та скоординованості.
Нова школа Комплексний тренажер АССА Готуємо руку до письма 4+ видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670635 |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 64 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевчук Л.М |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4+ |
| Краткое описание | Нова школа Комплексний тренажер АССА Готуємо руку до письма 4+.«Готуємо руку до письма» — це комплексний тренажер, усе |
| Серия | Нова школа для малят |
| Тип | навчальний посібник для підготовки |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


