
Аквапазл. У світі тварин
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4820206650511
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Аквапазл. У світі тварин.
Гра призначена для малюків від 3-х років. Вона спрямована на розвиток дрібної моторики пальців, логічного мислення та уяви. Гра полягає в тому, що дитина збирає 12 великих пазлів у єдине зображення, яке перетворюється у багаторазову розмальовку. Після цього вона мокрим пензликом змочує місця на пазлі, які виділені білим кольором. Коли вода висохне, малюнок зникне, тому його можна використовувати знову і знову!
Під час гри дитина:
- збере пазл-картинку та відчує себе в ролі художника;
- матиме уявлення про морських тварин;
- розвине дрібну моторику пальців, логіку, увагу, творче мислення та спостережливість.
Комплект містить 12 великих пазлів.
Аквапазл. У світі тварин видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4820206650511 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Пазлы |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Количество страниц | 12 пазлов |
| Краткое описание | Аквапазл. У світі тварин.Гра призначена для малюків від 3-х років. Вона спрямована на розвиток дрібної моторики пальців |
| Серия | Пазлы для детей |
| Тип | Игры для детей |
| Формат, розмір | 16*47 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴


