
Книга з наліпками для найменших УЛА Слоненя
26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845716
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки для найменших. Слоненя.
Не секрет, що всі малюки дуже люблять наліпки. Підтримайте їхнє захоплення чудовим подарунком у вигляді книжки.
Легкі та зрозумілі завдання, різнобарвні малюнки, великі та яскраві наліпки допоможуть відкрити захопливий світ творчості та пізнання.
Допоможіть малюку дібрати потрібні наліпки та доповнити картинку. Книжка «Слоненя» зробить ваше спільне дозвілля цікавим і креативним.
Книга з наліпками для найменших УЛА Слоненя видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845716 |
| Вес | 40 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю.О |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Наліпки для найменших. Слоненя.Не секрет, що всі малюки дуже люблять наліпки. Підтримайте їхнє захоплення чудовим подару |
| Серия | Наклейки для самых маленьких |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 26 ₴


