
Книга з наліпками для найменших УЛА Святий Миколай
26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846973
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки для найменших. Святий Миколай.
Не секрет, що всі малюки дуже люблять новорічні свята. Саме цей час, сповнений дивами, неймовірними враженнями та відкриттями, радує всіх навкруги. Підтримайте казкову атмосферу гарним подарунком у вигляді книжки.
Легкі та зрозумілі завдання, різнобарвні малюнки, великі та яскраві наліпки допоможуть відкрити захопливий світ творчості й пізнання.
Допоможіть вашому малюку дібрати потрібні наліпки та доповнити картинку. Книжка «Святий Миколай» зробить ваше спільне дозвілля цікавим і креативним.
Книга з наліпками для найменших УЛА Святий Миколай видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846973 |
| Вес | 40 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю.О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Наліпки для найменших. Святий Миколай.Не секрет, що всі малюки дуже люблять новорічні свята. Саме цей час, сповнений див |
| Серия | Наліпки для найменших |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 26 ₴


