
Перші слова. Книжка з наліпками: Синє море
23 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662847321
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця книжка "Перші слова. Книжка з наліпками: Синє море" допоможе дитині вивчити назви морських мешканців, поповнити словниковий запас, розширити кругозір, розвинути творче мислення, фантазію та кмітливість, а також покращити дрібну моторику пальців рук. Велика панорамна картинка, ілюстрований словничок, кольорові наліпки та незвичайний формат гарантують вам і вашому малюку захопливе й пізнавальне дозвілля!
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Перші слова. Книжка з наліпками: Синє море видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662847321 |
| Вес | 60 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 6 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Ця книжка "Перші слова. Книжка з наліпками: Синє море" допоможе дитині вивчити назви морських мешканців, поповнити словн |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 23 ₴


