
Відгадай. Знайди. Наклей. Веселий зоопарк
32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669394941
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відгадай. Знайди. Наклей. Веселий зоопарк - наклiпки для різнобічного розвитку дитини.
Книги серії "Відгадай. Знайди. Наклей" допоможуть малюкові розвинути увагу, кмітливість і дрібну моторику. Вгадавши цікаву загадку, дитина з легкістю вибере відповідну наклейку і приклеїть її. Таким чином перед малюком з'явиться повне яскраве зображення!
Відгадай. Знайди. Наклей. Веселий зоопарк видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669394941 |
| Вес | 30 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Вишневська Т.Г |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Відгадай. Знайди. Наклей. Веселий зоопарк - наклiпки для різнобічного розвитку дитини.Книги серії "Відгадай. Знайди. Нак |
| Серия | Книжки з наліпками |
| Формат, розмір | 235*170 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 32 ₴


