
Аквапазл для малят: Лицар
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4820206650870
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Аквапазл для малят: Лицар.
Багаторазовий аквапазл містить чотири великі елементи, склавши які, малюк отримає зображення чарівний світ лицарів. Зібраний пазл потрібно розфарбувати змоченим у воді пензликом. Після того як пазл висохне - малюнок зникне, і його можна розфарбовувати знову! Аквапазл стане захопливим заняттям для маленьких художників, а також для малят, які тількі вчаться малювати.
Аквапазл для малят: Лицар видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Формат | |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 128 см |
| Пользовательские характеристики | |
| ISBN | 4820206650870 |
| Вес | 60 г |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 4 елемента |
| Комплектация книги | Пазлы |
| Краткое описание | Аквапазл для малят: Лицар.Багаторазовий аквапазл містить чотири великі елементи, склавши які, малюк отримає зображення ч |
| Серия | Пазлы для детей |
| Тип | Игры для детей |
| Тип бумаги | Картон |
| Формат, розмір | 23×16 см |
| Язык | українська |
| Язык издания | Украинский |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


