
Книга з наліпками Ліс УЛА Наліпки Навчалки
41 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845945
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки-навчалки: Ліс.
Видання містить великі кольорові сюжетні ілюстрації та безліч яскравих наліпок, що неодмінно зацікавлять малюка. Тематичні малюнки познайомлять дитину з лісовими тваринами, птахами та рослинами, а поділені на склади підписи до них дозволять легко опанувати навички читання. Також книжки сприятимуть розвитку образного мислення, уяви, зорової пам’яті, уваги та дрібної моторики пальців рук.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Книга з наліпками Ліс УЛА Наліпки Навчалки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845945 |
| Вес | 70 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Наліпки-навчалки: Ліс.Видання містить великі кольорові сюжетні ілюстрації та безліч яскравих наліпок, що неодмінно зацік |
| Серия | Наліпки-навчалки |
| Тип | Розвивальні книжки для малюків |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×20 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴


