
Книга з наліпками УЛА Велике місто Big City Наліпки-навчалки
41 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440797
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки-навчалки Велике місто. Big City УЛА.
Книжка не лише познайомить малюка з транспортом, смаколиками в кафе та затишним ігровим майданчиком, а й допоможе запам’ятати їхні назви українською та англійською мовами.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.
Книга з наліпками УЛА Велике місто Big City Наліпки-навчалки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440797 |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Изучение языка | Английский |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Наліпки-навчалки Велике місто. Big City УЛА.Книжка не лише познайомить малюка з транспортом, смаколиками в кафе та затиш |
| Серия | Наліпки-навчалки |
| Тип | Розвивальні книжки для малюків |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×20 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴


