
Книга з наліпками Прибавлялки УЛА Глибоке море
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662847604
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки-додавалки: Глибоке море.
Книжка «Глибоке море» — унікальна можливість залучити дитину до пізнавальної та корисної гри, адже що може бути цікавіше за роботу з наліпками. Видання познайомить малюків з морськими мещканцями та допоможе удосконалити навички читання, адже всі підписи до малюнків поділено на склади. Також книжка містить великі яскраві ілюстрації та безліч геометричних наліпок, які потрібно добирати за формою та кольором. Перетворіть спільне дозвілля на корисно проведений час разом!
Книга з наліпками Прибавлялки УЛА Глибоке море видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662847604 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Столяренко А. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Наліпки-додавалки: Глибоке море. Книжка «Глибоке море» — унікальна можливість залучити дитину до пізнавальної та корисно |
| Серия | Наліпки- додавалки |
| Тип | Розвивальні книжки для малюків |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴


