
Давай клеїти Торсінг Квадратики Багаторазові наклейки
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669397003
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багаторазові наклейки. Давай клеїти: Квадратики.
Книги серії "Давай клеїти" призначені для творчих, активних дітей. Доповнюючи кумедні малюнки наклейками-крапельками, ваш малюк не тільки отримає задоволення від захоплюючої гри, але і проведе час з користю. Адже гри з наклейками розвивають просторову і логічне мислення, зорове сприйняття, посидючість, а також тренують дрібну моторику. Якщо у малюка не вийде акуратно приклеїти крапельку відразу - не проблема, адже наші наклейки - багаторазові!
Давай клеїти Торсінг Квадратики Багаторазові наклейки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397003 |
| Вес | 60 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 10 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кієнко Л.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Багаторазові наклейки. Давай клеїти: Квадратики.Книги серії "Давай клеїти" призначені для творчих, активних дітей. Допов |
| Серия | Давай клеїти |
| Тип | Багаторазові наклейки |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | 260*200 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


