
Книга Африканська Саванна Торсинг Багаторазові наклейки
42 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669396754
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багаторазові наклейки. Африканська Савана.
Книги серії "Багаторазові наклейки" допоможуть малюкові і батькам радісно і весело провести не один вечір. Наклейки можна клеїти в будь-якому місці і потім переклеювати в інше.
Також книги допоможуть розвинути фантазію, увагу, кмітливість і дрібну моторику. Організуйте дозвілля своєї дитини цікаво і корисно!
Книга Африканська Саванна Торсинг Багаторазові наклейки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396754 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 4 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фисина А.А |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2+ |
| Краткое описание | Багаторазові наклейки. Африканська Савана.Книги серії "Багаторазові наклейки" допоможуть малюкові і батькам радісно і ве |
| Тип | Багаторазові наклейки |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | 21,5х31,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 42 ₴


