
Розумна дитина: Я знаю як! 4-5 років
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669396297
- +380 (66) 292-54-64
Розумна дитина: Я знаю як! 4-5 років.
Книги серії "Розумна дитина" допоможуть дитині засвоїти нові знання, оволодіти корисними вміннями, підготуватися до навчання в школі. Всі основні теми на сторінках посібника "Я знаю як" представлений в ігровій формі - з яскравими ілюстраціями та цікавими завданнями.
Виконуючи завдання з цієї книги, дитина зможе розвинути всі навички, необхідні для підготовки майбутнього школяра - уява, пам'ять, увагу, логіку, творче мислення. Малюк буде вправлятися в написанні, рахунку, вирішувати цікаві завдання. Матеріал ускладнюється поступово, що допоможе маленькому учневі добре його засвоїти. Чергування завдань - з математики, логіки, письма та розвитку мовлення, - сприяє підвищенню якості навчання. Робота з посібником не змусить малюка нудьгувати, а допоможе легко і ефективно підготуватися до школи.
Розумна дитина: Я знаю як! 4-5 років видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396297 |
| Вес | 130 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 48 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Чала Е.Н |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 4+ |
| Краткое описание | Розумна дитина: Я знаю як! 4-5 років.Книги серії "Розумна дитина" допоможуть дитині засвоїти нові знання, оволодіти кори |
| Серия | Розумна дитина |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | 26х20 см |
| Язык | українська |
- Цена: 94 ₴


