
Книга Модельне агентство УЛА Чарівні красуні 50 наліпок
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-284-788-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія «Модельне агентство-Чарівні красуні» обов’язково сподобається маленьким модницям, оскільки дасть їм змогу потренуватися створювати власні образи й відчути себе справжнім стилістом! Барвисті наліпки допоможуть перетворити звичайних дівчаток на супермоделей і організувати свій модний показ. Серія сприяє розвитку творчого мислення, фантазії, уяви, уваги та дрібної моторики.
До набору входить 50 багаторазових наліпок.
Книга Модельне агентство УЛА Чарівні красуні 50 наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-284-788-8 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 6 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3-5 років |
| Краткое описание | Серія «Модельне агентство-Чарівні красуні» обов’язково сподобається маленьким модницям, оскільки дасть їм змогу потренув |
| Серия | Модельне агенство |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


