
Граємо з наліпками УЛА Тварини і птахи
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7576-90-6
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Граємо з наліпками УЛА Тварини і птахи.
«Тварини і птахи» — справжня знахідка для допитливих дітлахів! Кожну сторінку книжки малюк, граючись, може перетворити на власну дивовижну історію за допомогою наліпок із зображенням різноманітних свійських тварин, овочів і техніки. Видання сприятиме розвитку в дитини уяви, дрібної моторики, інтелекту, мовленнєвих навичок і допоможе краще пізнати навколишній світ.
Граємо з наліпками УЛА Тварини і птахи видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7576-90-6 |
| Вес | 45 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 6 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3-5 років |
| Краткое описание | Граємо з наліпками УЛА Тварини і птахи.«Тварини і птахи» — справжня знахідка для допитливих дітлахів! Кожну сторінку кни |
| Серия | Граємо з наліпками |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴


