
Цікавинки з наліпками УЛА Казкові пригоди
21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7576-86-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цікавинки з наліпками УЛА Казкові пригоди.
Із цим виданням так легко створити власні казкові пригоди. Усередині міститься 100 яскравих наліпок, за допомогою яких дитина зможе доповнити малюнок різними чарівними предметами та казковими персонажами, а також вигадати свої цікаві історії та поринути в захопливі пригоди!
Цікавинки з наліпками УЛА Казкові пригоди видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7576-86-9 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 2 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3-5 років |
| Краткое описание | Цікавинки з наліпками УЛА Казкові пригоди.Із цим виданням так легко створити власні казкові пригоди. Усередині міститьс |
| Серия | Цікавинки з наліпками |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 15×20,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴


