
Прописи-розмальовки УЛА Форми та кольори
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7576-73-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
«Прописи-розмальовки. Форми та кольори» — це відмінний помічник дитини, яка знайомиться з геометричними фігурами та кольорами, адже видання містить прописи, розмальовки, яскраві наліпки та касу форм і кольорів. Завдяки цьому виданню дитина познайомиться з формами і кольорами, навчиться їх називати й упізнавати серед навколишніх предметів, потренується писати елементи букв та розважиться, розфарбовуючи ілюстрації. Ігри з касою допоможуть дитині швидко запам’ятати назви та вигляд форм і кольорів, а також розвинути пам’ять, увагу й дрібну моторику. Бажаємо цікавого навчання та захопливого дозвілля!
Прописи-розмальовки УЛА Форми та кольори видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7576-73-9 |
| Вес | 135 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3-6 лет |
| Краткое описание | «Прописи-розмальовки. Форми та кольори» — це відмінний помічник дитини, яка знайомиться з геометричними фігурами та коль |
| Серия | Прописи-раскраски |
| Тип | розвивальне навчання |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


