
Прописи-розмальовки УЛА Числа та Лічба
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7576-72-2
- +380 (66) 292-54-64
«Прописи-розмальовки. Числа та лічба» — це відмінний помічник дитини, яка знайомиться із числами та вчиться лічити в межах 20, адже видання містить прописи, розмальовки, числа-наліпки та касу чисел і лічильного матеріалу. Завдяки цьому виданню дитина познайомиться із арифметичними знаками й числами, навчиться їх називати й писати, запам’ятає їхні графічні образи, почне опановувати навички лічби в межах 20, зможе скласти вирази й рівності та розважитись, розфарбовуючи ілюстрації. Ігри з касою допоможуть дитині повправлятися в лічбі та простих арифметичних діях, а також розвинути пам’ять, увагу та дрібну моторику. Бажаємо цікавого навчання та захопливого дозвілля!
Прописи-розмальовки УЛА Числа та Лічба видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7576-72-2 |
| Вес | 135 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3-6 лет |
| Краткое описание | «Прописи-розмальовки. Числа та лічба» — це відмінний помічник дитини, яка знайомиться із числами та вчиться лічити в меж |
| Серия | Прописи-раскраски |
| Тип | розвивальне навчання |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
- Цена: 60 ₴


